Zepter: Konsultant u sektoru prodaje

Zepter International – svetski lider u proizvodnji I plasmanu vrhunskih proizvoda namenjenih kvalitetnijem I dužem životu – traži

Konsultant u sektoru prodaje

Lokacija: Beograd i Novi Sad

Opis poslova:

  • konsultantske usluge postojećim i potencijalnim korisnicima Zepter proizvoda
  • razvoj tržišta širenjem informacija o zdravim životnim navikama
  • planiranje i plasman proizvoda kompanije Zepter
  • formiranje i vođenje timova
  • analiza rezultata

Uslovi:

  • minimum srednja stručna sprema
  • radno iskustvo (poželjno)
  • spremnost na usvajanje i usavršavanje tehnika poslovne komunikacije
  • posvećenost poslu
  • smisao za timski rad

Zepter ponuda:

  • mogućnost fiksne plate i stalnog zaposlenja
  • natprosečna zarada
  • napredovanje u skladu sa postignutim rezultatima
  • maksimalna podrška i sredstva za uspešno poslovanje
  • besplatna edukacija i profesionalno usavršavanje u zemlji i inostranstvu
  • izvesnost internacionalne karijere

Prijavu sa biograjom pošaljite na: posao@zepter.rs