Zepter International: Menadžer razvoja

Zepter International je svetski lider u proizvodnji i plasmanu vrhunskih proizvoda namenjenih kvalitetnijem i dužem životu. Patentiran sistem za pravilnu pripremu zdrave hrane, hi-tech uređaji za prečišćavanje vodе i vazduhа, jedinstvena Bioptron svetlost za prevenciju, lečenje i rehabilitaciju – već tri decenije su u misiji zdravlja, lepote i stila kompanije Zepter na dobrobit stotina miliona ljudi širom sveta.

Ovom prilikom kompanija Zepter International prosleđuje konkurs za poziciju:

Menadžer razvoja

Beograd, Novi Sad i Niš (po ŠEST konsultanata)
Subotica, Smederevo, Valjevo, Šabac, Čačak, Požarevac i Kragujevac (po TRI konsultanta)

Opis poslova:

  • planiranje i plasman proizvoda kompanije Zepter
  • formiranje i vođenje timova
  • razvoj tržišta širenjem informacija o zdravim životnim navikama
  • konsultantske usluge postojećim i potencijalnim korisnicima Zepter proizvoda
  • analiza rezultata

Uslovi:

  • minimum srednja stručna sprema
  • radno iskustvo (poželjno)
  • spremnost na usvajanje i usavršavanje tehnika poslovne komunikacije
  • posvećenost poslu
  • smisao za timski rad

Zepter ponuda:

  • natprosečna zarada
  • napredovanje u skladu sa postignutim rezultatima
  • maksimalna podrška i sredstva za uspešno poslovanje
  • besplatna edukacija i profesionalno usavršavanje u zemlji i inostranstvu
  • izvesnost internacionalne karijere
Kategorija:
  • Konsalting
  • Komercijala, Prodaja
  • Advertising, PR, Marketing

Prijavu sa biografijom pošaljite na: posao@zepter.rs najkasnije do 18.09.2015.

www.zepter.rs 011/311 32 33

Trajanje oglasa:
3.9.2015. do 18.9.2015.