Savremena gimnazija: Vozač autobusa

Savremena gimnazija je novootvorena srednja škola, zamišljena kao mesto na kome učenici na moderan način saznaju svet oko sebe. Savremena u svakom smislu, naša škola je inspirativna sredina za ambiciozne mlade ljude koji teže postizanju visokih akademskih ciljeva. Primenom kreativne metodike nastave, uz svakodnevnu upotrebu tehnologije u učionici, kod svojih učenika razvijamo kritičko mišljenje, ohrabrujemo nove ideje i podržavamo razvoj ne samo znanja, već i veština. Ako sebe vidite kao osobu koja može da doprinese timu naše škole, prijavite se za radno mesto:

Vozač autobusa

Osnovna zaduženja:

  • priprema vozilo za vožnju tako što održava urednost i čistoću u vozilu,
  • svakodnevno prevozi decu i nastavnike,
  • prati potrebe registracije, redovnog i vanrednog servisiranja vozila,
  • stara se o ispravnosti vozila,
  • vodi evidenciju o potrošnji goriva i maziva,
  • proverava i obezbeđuje da se u autobusu uvek nalazi ažuriran spisak lica koja se prevoze i ugovor o radu vozača.

Dodatna zaduženja:

  • održava prostor, instalacije, nameštaj i obavlja sitne popravke,
  • kurirski poslovi,
  • ostali pomoćni poslovi,
  • obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili drugog neposrednog rukovodioca.

Uslovi za radno mesto:

  • iskustvo u vožnji autobusa, odnosno minibusa,
  • IV stepen stručne spreme,
  • vozačka dozvola D kategorije,
  • poznavanje gradskih ruta (Beograd i okolina),
  • dobra orijentacija i koordinacija,
  • pažljivo ophođenje prema korisnicima prevoza, posebno prema deci,
  • visok nivo odgovornosti i koncentracije,
  • psihička, fizička i zdravstvena sposobnost za rad.

Ukoliko smatrate da ispunjavate sve navedene uslove, svoj CV pošaljite do 18.8.2015. na: hr@link.co.rs.

Sve dodatne informacije o školi možete naći na adresi:
www.savremena gimnazija.edu.rs