LINK group: Medior C# .NET Developer

LINK group je multinacionalna kompanija, koja se od 1998. godine bavi edukacijom i sertifikacijom u oblasti informacionih tehnologija i savremenog poslovanja, uspešno ostvarujući misiju unapređenja školstva u profesionalnom, visokom i srednjoškolskom obrazovanju, pomažući ljudima da postanu uspešniji. U našem obrazovnom sistemu u Srbiji postoji pet obrazovnih institucija: ITAcademy, BusinessAcademy, Visoka škola strukovnih studija za IT – ITS, Srednja škola za IT – ITHS i Savremena gimnazija sa sedištem u Beogradu i predstavništvom u Novom Sadu. U Rumuniji posluju LINKAcademy i BusinessAcademy, s dve škole u Bukureštu i Temišvaru. U Bosni i Hercegovini središte naših poslovnih aktivnosti nalazi se u Sarajevu, sa predstavništvom u Banjaluci i tu posluju ITAcademy, BusinessAcademy i Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo „Dositej”. Naša kompanija svoje poslovne aktivnosti obavlja i u Ukrajini, u dva grada – u Kijevu i Lavovu.

U kompaniji koja se neprestano razvija, novi, kvalitetni ljudi su uvek dobrodošli; zato vas pozivamo da nam se pridružite na poziciji:

Medior C# .NET Developer

Opis posla:

  • implementacija funkcionalnosti, od prezentacionog nivoa do baze podataka, uključujući i pisanje SQL upita,
  • održavanje i razvoj desktop i veb-aplikacija kao i različitih tipova servisa,
  • rad na edukativnim, finansijskim, marketinškim i notifikacionim aplikacijama i
  • učestvovanje u agilnom razvoju softvera.

Uslovi:

  • aktivan rad u C#-u (minumum dve godine),
  • rad u .NET frameworku 4.0 ili novijem (C#),
  • znanje objektno orijentisanih koncepata,
  • aktivno znanje SQL jezika (MySQL je prednost),
  • razumevanje UML dijagrama,
  • poznavanje SCRUM procesa je prednost,
  • poznavanje WinForms (ASP.NET MVC, WebAPI, WCF su prednost) i
  • znanje engleskog jezika.

Profil kandidata:

  • analitičnost, sistematičnost i preciznost u radu,
  • želja za učenjem i usavršavanjem u poslu,
  • poštovanje dogovorenih vremenskih rokova i
  • spremnost na prekovremeni rad, kada to posao zahteva.

Nudimo:

  • rad u profesionalnom i dinamičnom okruženju koje se neprestano razvija,
  • nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima,
  • mogućnost sticanja dodatnih profesionalnih znanja i
  • rad sa savremenim alatima i tehnologijama.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene kriterijume, pošaljite nam svoj CV i motivaciono pismo do 25.7.2015. na i-mejl adresu: ​hr@link.co.rs

Napominjemo da ćemo na razgovor pozvati samo visokomotivisane kandidate!

Više o kompaniji možete videti na veb-­sajtu​ ​www.link.co.rs.