ASW Inženjering: Java Developer

ASW Inženjering je domaća softverska firma, sa sedištem u Beogradu, specijalizovana za izradu i implementaciju sopstvenih visokokvalitetnih softverskih proizvoda i rešenja. Više podataka o nama, našim proizvodima i klijentima možete dobiti na sajtu www.asw.eu

Najveće bogatstvo i vrednost ASW su naši zaposleni. ASW Inženjering je mesto profesionalnog razvoja i učenja.

Mi poštujemo mišljenje naših zaposlenih.

ASW Inženjering i naši klijenti izuzetno poštuju stalni napor naših zaposlenih da svojim idejama i kreativnošću doprinose unapređenju proizvoda i usluga. ASW nagrađuje zaposlenog godine i one koji najviše doprinose razvoju proizvoda.

Profesionalni razvoj i stalno učenje

Iznad svega poštujemo ulaganje u znanje. Naši proizvodi i usluge su pouzdani, ali izazovni i njihov stalni razvoj traži i stalni profesionalni razvoj svih zaposlenih. Imperativ je u svakom trenutku biti u toku sa inovacijama u IT sektoru i da naši zaposleni i studenti na praksi kontinuirano uče i razvijaju svoje kompetencije. Program učenja i mentoring obezbeđuju uspeh i kvalitet. Zbog toga svi radimo zajedno na razvoju kako profesionalnih tako i interpersonalnih veština. Ovo je šansa koju ASW nudi zaposlenima, ali i budućim kolegama.

Prijatno radno okruženje

Naši zaposleni imaju mogućnost da učestvuju u raznim sportskim aktivnostima (košarka, odbojka) kao i team building aktivnostima. Mi nismo samo ljudi koji rade zajedno, nego i veliki tim!

Ukoliko sebe vidite u našem timu-kontaktirajte nas!

  • Java Developer

  • Opis posla:

  • Učestvovanje u fazama projektovanja i realizacije zahteva klijenata za novim funkcionalnostima proizvoda
  • Učestvovanje u fazama projektovanja i realizacije unapređenja postojećih funkcionalnosti proizvoda
  • Rad sa sledećim alatima i tehnologijama: Spring Tool Suite (STS), Java, JSF, Tomcat, Maven, SVN, Oracle, PostgreSQL,MyBatis, Spring, REST, SOAP, Jasper Reports…

  • Obavezni uslovi:

  • Obrazovanje: ETF, PMF, FON (računarski smerovi)
  • Programski jezik Java
  • Relacione baze podataka i SQL

  • Prednost imaju kandidati koji imaju neka od sledećih znanja:

  • Spring Framework
  • Maven
  • REST web servisi
  • SOAP web servisi
  • Unit/Integration testiranje

  • Kandidatima nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Rad na razvojnim projektima u ozbiljnim razvojnim timovima
  • Praćenje svetskih trendova u tehnologiji razvoja i korišćenje savremenih alata
  • Dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Nagrada za zaposlenog godine, bonusi, stimulacije
  • Mogućnost ličnog i stručnog razvoja.
  • Izabrani kandidat će imati mogućnost rada u oblastima za koje je više zainteresovan (frontend, backend, baze podataka, mobilni uređaji)
  • Sportske aktivnosti (košarka, odbojka), team building aktivnosti

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje, zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena: Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa zakonom.