Arhi.pro: Vozač teretnog vozila

Preduzeće Arhi.pro d.o.o. iz Beograda, je osnovana 2002. godine i pruža potpunu podršku i kompletnu uslugu u projektovanju iz oblasti arhitekture i enterijera, kao i izvođenju završnih zanatskih radova u građevinskoj industriji. Takođe, specijalizovani smo za oblast korporativne arhitekture, razvoja “brand’’ standarda i “design and build” usluge. Preduzeće Arhi.pro je podeljena na arhitektonski/projektantski sektor i na sektor operative/izvođenja radova.

Usled povećanog obima posla preduzeće Arhi.pro d.o.o. raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Vozač teretnog vozila

Beograd

Opis posla:

  • Obavljanje poslove transporta i uskladištenja materijala i gotovih proizvoda
  • Pomoć pri utovaru i istovaru materijala i gotovih proizvoda
  • Uredno popunjavanje putnih naloga
  • Vođenje računa o higijeni motornog vozila;
  • Praćenje potrebe za registracijom motornog vozila
  • Vođenje računa o tehničkoj ispravnosti motornog vozila
  • Praćenje stanja zaliha rezervnih delova i repromaterijala (goriva, ulja i dr.) i dostavljanje poslovnom sekretaru informacija o potrebi za nabavkama istih
  • Praćenje potreba servisiranja motornog vozila

Uslovi za kandidate:

  • III stepen stručne spreme
  • Obavezno radno iskustvo 5 godina, na istim ili sličnim poslovima
  • Posedovanje vozačke dozvole najmanje ”B” i ”C” kategorije, vozačko iskustvo

Profil kandidata:

  • Odgovornost i posvećenost poslu
  • Spremnost na timski rad

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, prijavu možete poslati elektronskim putem na office@arhipro.com ili doneti lično na adresu:

Arhi.pro d.o.o.
ul Cerska 29, Vračar
11 000 Beograd

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.