Arhi.pro: Građevinski tehničar

Građevinski tehničar

Opis posla:

  • Izrađuje projektno tehničku dokumentaciju iz oblasti građevinskih konstrukcija (visokogradnja): crtanje planova oplate i armature za armirano – betonske konstrukcije i crtanje čeličnih konstrukcija sa detaljima
  • Sarađuje sa vodećim i/ili samostalnim projektantom i projektantima saradnicima
  • Sarađuje sa drugim tehničarima koji rade na razradi projektno tehničke dokumentacije

Uslovi za kandidata:

  • IV stepen stručne spreme ili viši
  • Najmanje godinu dana radnog iskustva u izradi tehničke dokumentacije na objektima visokogradnje:

– planovi oplate i armature i/ili razrada detalja čelika

  • Obavezno znanje rada u programima ArmCad, AutoCAd, Office…
  • Prednost – iskustvo u radu na većim projektima
  • U CV-u obavezno navesti spisak projekta na kojima ste radili
  • Znanje engleskog jezika
  • Spremnost na timski rad
  • Odgovornost i ozbiljnost u radu

Nudimo Vam:

  • Rad na prestižnim projektima
  • Stručno usavršavanje
  • Mogućnost produženja ugovora na neodređeno vreme

CV možete poslati na mail: ivana.savic@arhipro.com.