Arhi.pro: Arhitektonski tehničar

Arhitektonski tehničar

Opis posla:

  • Učestvuje u razradi i finalizaciji projektno tehničke dokumentacije iz oblasti arhitekture i građevinskih konstrukcija i instalacija vodovoda i kanalizacije i sl.
  • Sarađuje sa vodećim i/ili samostalnim projektantom / izvođačem i projektantima saradnicima
  • Sarađuje sa drugim tehničarima koji rade na razradi projektno tehničke dokumentacije
  • Učestvuje u razradi idejnih i glavnih projekata,
  • Izrađuje tehničke opise i opise za predmer i predračun radova,
  • Izrađuje detalje, šeme, specifikacije, proračune i dr.
  • Odgovoran je za kvalitet dela projektno tehničke dokumentacije koju izrađuje
  • Realizuje uspostavljene procedure u delokrugu svoje nadležnosti
  • Obilazi lokacije i uzima mere postojećeg stanja i vrši terenska snimanja iz svoje oblasti
  • Učestvuje u izradi listova građevinske knjige i dokaznica

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva u izradi tehničke dokumentacije na objektima visokogradnje:

– razrada arhitektonskih projekata i arhitektonskih detalja

– razrada detalja čelika,

– planovi oplate i armature

  • Znanje rada u svim potrebnim softverima (ArmCad, AutoCAd, Office…)
  • Prednost – iskustvo u radu na većim projektima
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika
  • Spremnost na timski rad
  • Odgovornost i ozbiljnost u radu

CV možete poslati na mail: ivana.savic@arhipro.com.