Grossoptic – Operater obrade optičkih elemenata/hemijskim materijama

GROSSOPTIC d.o.o. je kompanija koja zauzima vodeću poziciju na tržištu optike u Jugoistočnoj Evropi. Istorija preduzeća je započela 1994. godine sa proizvodnjom mineralnih sočiva, prodajom „Safilo“ programa naočara i distribucijom dioptrijskih sočiva. U godinama koje su sledile razvijale su se srodne aktivnosti usmerene ka tržišno orijentisanoj poslovnoj politici. 1996. godine je otvoren pogon za proizvodnju recepturnih sočiva, a što je trasiralo osnovni pravac razvoja firme. Tokom vremena je obnovljen mašinski park u korak sa novim tehnologijama, uvedeni su napredni procesi za nanošenje tretmana i primenjeni novi softveri u cilju plasmana široke palete inovativnih i funkcionalnih proizvoda.

Zbog stalnog razvoja i širenja poslovanja, raspisujemo konkurs za radno mesto:

OPERATER OBRADE OPTIČKIH ELEMENATA/HEMIJSKIM MATERIJAMA

Beograd-Umka

   Opis posla:

  • Rad na dodatnim tretmanima oftalmoloških sočiva
  • Rad na mašini za pranje i lakiranje
  • Spremnost za rad u smenama

Uslovi za kandidate:

  • III/IV stepen stručne spreme
  • Spremnost za rad u timu i komunikativnost
  • Poželjno radno iskustvo u poslovima proizvodnje
  • Usmerenost na postizanje i prevazilaženje zadatih ciljeva
  • Odgovornost i tačnost
  • Obuka u okviru Privrednog Društva
  • Pouzdanost i brzina u izvršavanju dnevnih zadataka i obaveza

 Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • Stimulativnu i redovnu zaradu, odgovoran posao
  • Plaćene prekovremene sate
  • Mogućnost dugoročnog i stabilnog zaposlenja
  • Rad na naprednoj tehnološkoj opremi u uređenom radnom okruženju

NAPOMENA:

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene kriterijume, pošaljite nam svoj CV sa motivacionim pismom do 18. 11. 2019. godine na imejl-adresu: msorak@grossoptic.rs.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Više o kompaniji možete videti na veb-sajtu: www.grossoptic.com.

Postanite i Vi deo našeg uspešnog kolektiva!