Keprom

Keprom Grupa posluje i raste već skoro 25 godina na teritoriji Srbije i više od 5 godina na teritoriji Bosne i Hercegovine. Pod okriljem Keprom Grupe posluje jedna od vodećih kompanija za distribuciju proizvoda za bebe i decu, kao i proizvoda za lepotu i zdravlje odraslih  „Keprom“, zatim najveći srpski lanac specijalizovanih dečijih prodavnica „Aksa Kids Mega Store“, koji je od 2017.godine prisutan i na teritoriji Bosne i Hercegovine, i najmlađa članica grupe „K-pharma“ koju čini lanac apoteka pod nazivom  „Velika apoteka“. Naš tim sa više od 500 ljudi u 2 zemlje svakodnevno se razvija i postaje sve veći i bolji. Jedna smo od oko 300 kompanija u Srbiji sa AAA finansijskim rejtingom.

Usled razvoja poslovanja, implementacije novog ERP-a i izlaska na nova tršišta raspisujemo

konkurs za poziciju:

IT DIREKTOR
Beograd

Opis posla:

  • Rukovodi IT sektorom u grupi
  • Odgovara za funkcionalnost, efikasnost, sigurnost i kvalitet informacionog sistema u skladu sa zahtevima poslovnog sistema u kompaniji
  • Učestvuje u unapređenju, razvoju i održavanju ERP sistema u kompaniji, sistema izveštavanja i drugih IT usluga raspoloživih u grupi
  • Predlaže IT rešenja za podršku poslovnim procesima
  • Definiše projektne i programerske zahteve zajedno sa rukovodiocima određenih timova
  • Definiše rokove za izvršenje dogovorenih projekata
  • Predlaže strateški plan razvoja IT sistema, sa ciljem poboljšanja osnovnih poslovnih procesa na dugi rok
  • Izrađuje godišnji plan aktivnosti IT sektora i prati realizaciju odobrenog plana po svim elementima
  • Razrađuje, predlaže i prati realizaciju odobrenog plana investicije
  • Izrađuje ciljeve za svoje zaposlene i daje predlog sistema nagrađivanja istih
  • Koordiniše rad zaposlenih unutar IT sektora kao između IT sektora i radnih grupa koje realizuju poslovne projekte
  • Planira edukaciju i usavršavanje članova IT tima
  • Odgovara za rezultate članova IT tima
  • Odgovara za efikasnost i rezultate dobavljača IT usluga u oblasti IT
  • Učestvuje u pregovorima, izboru i ugovaranju dobavljača IT usluga / robe, za realizaciju  delova sistema
  • Kontroliše rezultate rada IT sektora

Uslovi/kvalifikacije:

  • VII/1 stepen stručne spreme računarskog usmerenja (FON, ETF ili ekvivalentno)
  • Minimalno 5 godina radnog iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
  • Odlično poznavanje poslovnih procesa
  • Organizaciona znanja i veštine, analitičke veštine, sposobnost strateškog i operativnog planiranja
  • Sposobnost sagledavanja celokupne slike poslovanja i uloge IT-ja u poslovanju
  • Iskustvo u projektovanju i implementaciji informacionih sistema
  • Iskustvo u održavanju i razvoju ERP sistema
  • Iskustvo u izradi izveštaja za poslovno izveštavanje (BI)
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

Od Vas očekujemo da ste:

  • Spremni da preuzmete odgovornost za ispunjavanju zadatih ciljeva i zadataka
  • Analitični i imate inicijativu
  • Spremni za kontinuirano usavršavanje
  • Sposobnost brzog razmišljanja i snalaženja
  • Sposobnost dobre komunikacije u radu sa ljudima, timski igrač

Kompanija nudi:

  • Rad u mladom, perspektivnom timu i dinamičnom okruženju
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
  • Dobra primanja i godisnje nagrade za ispunjenje ciljeva

 Ukoliko želite da postanete deo našeg uspešno tima, prijavite se na

hris.kepromgroup.com.
Rok za konkurisanje: 11.05.2018.