Grossoptic – Prodavac/Operater u call centru

GROSSOPTIC d.o.o. je kompanija koja zauzima vodeću poziciju na tržištu optike u Jugoistočnoj Evropi. Istorija preduzeća je započela 1994. godine sa proizvodnjom mineralnih sočiva, prodajom „Safilo“ programa naočara i distribucijom dioptrijskih sočiva. U godinama koje su sledile razvijale su se srodne aktivnosti usmerene ka tržišno orijentisanoj poslovnoj politici. 1996. godine je otvoren pogon za proizvodnju recepturnih sočiva, a što je trasiralo osnovni pravac razvoja firme. Tokom vremena je obnovljen mašinski park u korak sa novim tehnologijama, uvedeni su napredni procesi za nanošenje tretmana i primenjeni novi softveri u cilju plasmana široke palete inovativnih i funkcionalnih proizvoda.

Zbog stalnog razvoja i širenja poslovanja, raspisujemo konkurs za radno mesto:

PRODAVAC/OPERATER U CALL CENTRU

Beograd-Umka

   Opis posla:

  • Prima telefonske narudžbine od kupaca
  • Komunikacija sa kupcima u cilju boljeg informisanja
  • Vrši količinsko upisivanje robe preko računarske mreže
  • Uredno vodi evidenciju svih narudžbina po kupcima i stalnog unapređenja saradnje sa istima
  • Stara se o blagovremenoj distribuciji naručene robe
  • Saradnja sa ostalim sektorima u kompaniji radi praćenja kompletnog procesa proizvodnje i pružanja logističke podrške

Uslovi za kandidate:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru (Excel, Word)
  • Poželjno radno iskustvo u poslovima prodaje iz oblasti optike
  • Izražene komunikacione sposobnosti i ljubaznost u usmenoj komunikaciji,  spremnost za rad u timu, energičnost, proaktivnost, usmerenost na postizanje i prevazilaženje zadatih ciljeva, otvorenost za usvajanje novih znanja i veština
  • Odgovornost, tačnost, fleksibilnost, pouzdanost

Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom, mladom, perspektivnom i prijatnom okruženju
  • Stimulativnu zaradu, profesionalne izazove, odgovoran posao
  • Obuku, priliku za usavršavanje i razvoj.

NAPOMENA:

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene kriterijume, pošaljite nam svoj CV sa motivacionim pismom do 18. 11. 2019. godine na imejl-adresu: msorak@grossoptic.rs.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Više o kompaniji možete videti na veb-sajtu: www.grossoptic.com.

Postanite i Vi deo našeg uspešnog kolektiva!