Grossoptic – Inženjer u proizvodnji

GROSSOPTIC d.o.o. je kompanija koja zauzima vodeću poziciju na tržištu optike u Jugoistočnoj Evropi. Istorija preduzeća je započela 1994. godine sa proizvodnjom mineralnih sočiva, prodajom „Safilo“ programa naočara i distribucijom dioptrijskih sočiva. U godinama koje su sledile razvijale su se srodne aktivnosti usmerene ka tržišno orijentisanoj poslovnoj politici. 1996. godine je otvoren pogon za proizvodnju recepturnih sočiva, a što je trasiralo osnovni pravac razvoja firme. Tokom vremena je obnovljen mašinski park u korak sa novim tehnologijama, uvedeni su napredni procesi za nanošenje tretmana i primenjeni novi softveri u cilju plasmana široke palete inovativnih i funkcionalnih proizvoda.

            Zbog stalnog razvoja i širenja poslovanja, raspisujemo konkurs za radno mesto:

INŽENJER U PROIZVODNJI

Beograd-Umka

   Opis posla:

  • Učestvuje u planiranju i razvoju proizvodnih procesa
  • Daje sugestije i predlaže rešenja u cilju poboljšanja rezultata rada
  • Učestvuje u planiranju razvoja odseka ili pojedinih organizacionih delova
  • Vrši obuku zaposlenih za pojedine složene delove tehnološkog procesa i prati razvoj kadrovske osnove u odnosu na tehnološku bazu
  • Kontaktira proizvođače mašina, sirovina, potrošnog materijala i rezervnih delova
  • Prati trendove savremene tehnologije u oblasti primenjene optike putem učešća na seminarima i savetovanjima, kao i kroz stručnu literaturu
  • Uvodi interne standarde u tehnološkom procesu i stara se o njihovoj primeni
  • Stara se o sprovođenju mera zaštite na radu
  • Učestvuje u montaži novih proizvodnih linija i celokupnom održavanju postojećeg sistema mašina
  • Postupa po nalozima rukovodioca u procesu proizvodnje

Uslovi za kandidate:

  • VSS – diplomirani inženjer elektrotehnike, mašinstva ili tehnologije
  • Odlično poznavanje rada na računaru u odgovarajućim programima
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na automatskim i elektronskim sklopovima
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima
  • Spremnost za rad u timu i komunikativnost
  • Usmerenost na postizanje i prevazilaženje zadatih ciljeva
  • Odgovornost, tačnost i pouzdanost

 Nudimo Vam:

  • Rad u dinamičnom, perspektivnom i prijatnom okruženju
  • Stimulativnu zaradu, profesionalne izazove, odgovoran posao
  • Priliku za usavršavanje, napredovanje i primenu novih znanja

NAPOMENA:

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene kriterijume, pošaljite nam svoj CV sa motivacionim pismom do 18. 11. 2019. godine na imejl-adresu: msorak@grossoptic.rs.

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Više o kompaniji možete videti na veb-sajtu: www.grossoptic.com.

Postanite i Vi deo našeg uspešnog kolektiva!